Loading…

Si duken aktorët e Titanikut pas 18 vjetësh (Foto)

  • 04/12/2016 | 14:30

Si duken aktorët e Titanikut pas 18 vjetësh (Foto)

Ju kurrë nuk mund të lodheni së shikuari filmin e Titanikut, i cili ju kthen prapa në kohë dhe iu bënë zemrën të shkoj përtej çdo ndjenje.

Bright Side ka sjellë aktorët dhe aktoret që kanë luajtur në këtë film përmes këtyre fotografive fantastike.

Ju mund të shihni aktorët e juj të prefëruar se si duken pas gjithë këtyre viteve, shkruan gazetametro.net

Kate Winslet — Rose DeWitt Bukater

1titanik

Billy Zane — Caledon Hockley

2

David Warner — Spicer Lovejoy

3

 

Frances Fisher — Ruth

4

 

Bill Paxton — Brock Lovett

5

 

Bernard Hill — Captain Edward James Smith

6

 

Victor Garber — Thomas Andrews

7

 

Jonathan Hyde — Bruce Ismay

8

 

Eric Braeden — John Jacob Astor IV

9

Ioan Gruffudd — Fifth Officer Lowe

10

 

Kathy Bates — Molly Brown

11

 

Leonardo DiCaprio — Jack Dawson

12

 

Danny Nucci — Fabrizio De Rossi

 

13

 

Gloria Stuart — old Rose

14

 

 

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë