Loading…

Si duken princeshat Disney në të vërtetë (Foto)

  • 30/12/2016 | 16:37

Si duken princeshat Disney në të vërtetë (Foto)

Realiteti, siç rezulton, ndonjëherë është më i mirë se sa ajo që është në skenë, të paktën në lidhje me princeshat Disney nga ilustrimet e Jirka Väätäinen, transmeton gazetametro.net.


Ato përshkruhen në momente shumë të ëmbla. Shihni me poshtë të dy variantet: si ato Disney poashtu dhe ilustrimet nga Jirka Väätäinen.

Elsa, ’Frozen’

Jasmine, ’Aladdin’

Jane, ’Tarzan’

Megara, ’Hercules’

Pocahontas ’Pocahontas’

Rapunzel, ’Tangled’

Ariel, ’The Little Mermaid’

Snow White, ’Snow White and the 7 Dwarfs’

Esmeralda, ’The Hunchback of Notre Dame’

Cinderella, ’Cinderella’

Merida, ’Brave’

Belle, ’Beauty and the Beast’

Aurora, ’Sleeping Beauty’

Anna, ’Frozen’

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë