Loading…
Si e detyruan babain nga Kosova të zgjedh se cilin djalë t’ia vrasin e cilin ta shpëton |PAMJE
  • 21/04/2019 | 23:45

Si e detyruan babain nga Kosova të zgjedh se cilin djalë t’ia vrasin e cilin ta shpëton |PAMJE

Një baba nga Kosova, serbër e detyruan të zgjedh se ciliun nga djemtë e tij t’ia vrasin, e cili të shpëtojë, transmeton Gazeta Metro.


Historia emocionuese nga lufta e Kosovës, si e detyruan babain të zgjedh se cilin djalë t’ia vrasin e cilin ta shpëton.

“Njanin tha merre edhe hec ik, u nala pi kshyri e thash cilit mi than, edhe ky Sherifi pom shtyn se ky u kan ma i madh se aj.

Thash o nuk shkoj, tha o po shkon  po tash um bren ,a kom mujt njanin me marr , po ta kisha marr njanin , po ta kisha marr njanin çfarë pasoja masnej kisha pas”.

Si e detyruan babain të zgjedh se cilin djalë t’ia vrasin e cilin ta shpëtoi?

Si e detyruan babain të zgjedh se cilin djalë t’ia vrasin e cilin ta shpëtoi?

Posted by Gazeta Infokus on Monday, 15 April 2019

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë