Loading…

Si e njoftoi bashkëshortin Gjira Kajtazi

  • 26/09/2022 | 14:07

Si e njoftoi bashkëshortin Gjira Kajtazi

Këngëtarja Gjira Kajtazi, njihet për jetën e lumtur me bashkëshortin dhe fëmijët e saj.


Këngëtaret jo gjithmonë tregojnë se si u njohën me bashkëshortët.

Këtë Gjira na tregoj, madje edhe me mburrje duke e cilësuar burrin si fans të saj dhe se ndërmjetësues mes tyre ishte një shok i saj

Edhe pse ai nuk po e pranon dhe ka inati të pranoj se ishte fans i saj ata tani kanë së bashku dy fëmijë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë