Loading…

Si është arritur që këto foto të dalin kaq të bukura (Foto)

  • 22/01/2017 | 18:27

Si është arritur që këto foto të dalin kaq të bukura (Foto)

Çdo ditë, shumë prej nesh shohim dhjetra fotografi të habitshme dhe të pazakonta, dhe disa prej nesh ndalemi dhe mendojmë sesi saktësisht ato realizohen.


Përveç talentit të fotografit dhe teknologjisë që ata përdorin, shumë nga shkrepjet e mira janë bërë edhe me ndihmën e ekspertëve të tjerë, të cilët kujdesen të punojnë për çdo detaj të vogël – nganjëherë duke përdorur metoda të pazakonta.

Gazeta Metro, ka zgjedhur disa foto që ju ta shikoni sesi në të vërtetë është punuar për ato foto, para se të dalin aq të mahnitshe.

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë