Loading…

Si hirushja: Kush po e trajtton kështu Luanën në gjirimet e klipit të ri

  • 12/06/2019 | 12:53

Si hirushja: Kush po e trajtton kështu Luanën në gjirimet e klipit të ri

Para dy ditësh Luana publikoi videoklipin e saj më të ri në bashkëpunim me grupin TNT me këngën “Moj bjondinë me sytë e zi”.


Luana tërhoqi shumë vëmendjen me pamjen në klip ku u shfaq e veshur me një fustan të bardhë, flokët e lëshuara dhe buzët e kuqe si qershi.

Kënga u prit mjaft mirë nga publiku dhe këtë e tregojnë klikimet në Youtube, aty ku numëron mbi 600 mijë klikime, por Luana për pak paska qenë duke lënë nam dhe mirë që e kuptuan. Ajo ka publikuar një video ku shfaqet duke hequr takat teksa shkruan: “Ja dhe Hirushja, kur kupton që duhet të heqësh takat se xhirimi është në mal”.

 

View this post on Instagram

 

Ja dhe Hirushja 😛 #Backstage #MojBjondineMeSyteEZi

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Kjo video s’ka bërë për të qeshur vetëm Luanën, por edhe këngëtarin me famë botërore FAYDEE i cili është shumëi dashur për publikun shqiptar. Ai ka lë në një koment të thjeshtë duke i shkruar një emoji që qesh me lot, ndërsa Luana ia kthen me një emoji që mbyll sytë (gjasmë ka turp).

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë