Loading…

Si kanë ndryshuar yjet që nga vitet e 90’ta

  • 20/12/2016 | 19:33

Si kanë ndryshuar yjet që nga vitet e 90’ta

Nëse jeni fëmijë i viteve të 90-ta, sigurisht që i keni vërejtur ndryshimet e yjeve ndër vite. Ata me të vërtetë kanë ndryshuar shumë gjatë dekadës së fundit, transmeton Gazeta Metro.


Nëse e keni pëlqyer Mila Kunis, Joshu Jackson, Brad Pitt apo Nick Carter nga The Backstreet Boys, ju do habiteni me ndryshimin e tyre kur kanë qenë të rinj dhe sot.

Leonardo DiCaprio8200060-3-1482158860-650-4c336863aa-1482216514

A keni nostagji ende për filmin “Titanik”, a i mbani mend skenat e mahnitshme tek ai? A mbani ende posterin e Di Caprios në mur? Ai ende cilësohet si ndër aktorët më të bukur të Hollywood-it.

Mila Kunis
8200160-2-1482158494-650-c9fce4a127-1482216514

Shumë njerëz e njohin atë si protagonistja e “That 70’s Show”, dhe shumë pak e dinë se ajo është gruaja e aktorit amerikan Ashton Kutcher.

Ashton Kutcher
8200010-4-1482159438-650-0eae9f6bbb-1482216514

Aktori amerikan, i cili ndryshoi shumë gjatë viteve.

Jennifer Aniston
8199910-5-1482159990-650-8ca6e554a4-1482216514

Jennifer Aniston aktorja e njohur e cila vodhi zemrat tona te “Friends”

Joshua Jackson
8200210-1-1482157363-650-16fde12d19-1482216514

Creek Dawson ishte shumë i kërkuar gjatë viteve ’90.

Gillian Anderson
8199860-befunkycollage-1482160310-650-fef3014f16-1482216514

Christina Ricci

8199760-1-1482160737-650-2f04574b12-1482216514

Ylli i “Casper” dhe ” The Addams Family”

Nick Carter
8199810-befunkycollage-1482161224-650-fe8656efc5-1482216514

Njëra nga yjet e “The Backstreet Boys”, që njihen me hitin “Everybody”.

Brad Pitt
8200110-2-1482161704-650-b2112d2a97-1482216514

Aktori më i bukur hollivudian, i cili i ka rezistuar kohës.

Kirsten Dunst
8199960-1-1482162892-650-1efd21c39a-1482216514

Kirsten Dunst, e cili ka luajtur pak Judy Shephard-in në “Jumanji” në vitin 1995. Sot, ajo është një aktore me famë botërore me dy filma të rinj, “Woodshock”  “The Beguiled”, që do të vijnë në fillim të vitit 2017. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë