Loading…

Si ndihet për lajmin e bashkimit të Borës dhe Donaldit? Flet Beatrix Ramosaj

  • 29/05/2022 | 08:24

Si ndihet për lajmin e bashkimit të Borës dhe Donaldit? Flet Beatrix Ramosaj

Këngëtarja Beatrix Ramosaj ka folur rreth lajmit të bashkimit të Bora Zemanit dhe Donald Veshaj.


Teksa mbrëmjen e djeshme ajo ka marrë pjesë në “Netët e klipit shqiptar”, ka folur edhe nëse ka qenë e mërzitur rreth lajmeve të ribashkimit të Donaldit dhe Borës.

Beatrix është shprehur se nuk e kanë mërzitur lajmet, pasi nuk i ka ndjekur, sepse sipas saj ka qenë shumë e zënë.

“Nuk më kanë mërzitur lajmet. Nuk i kam parë sepse nuk kam pasur kohë”, është shprehur Beatrix.

Ajo ka folur pak më shumë edhe për veten e saj, duke thënë se është më e angazhuar se kurrë.

“Jam shumë mirë. Kam qenë gjithmonë mirë dhe nuk kam thënë asgjë. I kam lënë të tjerët të flasin për mua. Kam qenë më e fuqishme se kurrë dhe më e angazhuar se kurrë me shumë projekte”, u shpreh ajo.

Kujtojmë se Beatrix, që prej marrjes pjesë në Big Brother VIP dhe lidhjes me aktorin Donald Veshaj, vijon të marrë vëmendje prej ndjekësave të saj.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë