Loading…

Si në përralla: Kështu e ka dekoruar Melania Trump Shtëpia e Bardhë për festat e fundvitit

  • 02/12/2019 | 16:21

Si në përralla: Kështu e ka dekoruar Melania Trump Shtëpia e Bardhë për festat e fundvitit

Shtëpia e Bardhë ka marr komplet tjetër pamje me zbukurimet e vitit të ri, për të cilat është kujdesur personalisht Malania Trump, transmeton Gazeta Metro.


Siç është traditë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, me dekorimin e ambienteve të shtëpisë më të rëndësishme në botë, merret zonja e e Parë.

Melania Trump, ka publikuar një video në Tëitter ku shihet atmosfera festive në Shtëpinë e Bardhë.

‘Fryma e Amerikës’ po shkëlqen në @ShtëpinëeBardhë! Jam e lumtur ta ndaj këtë ekspozitë të bukur të patriotizmit për të gjithë, dhe e ngazëllyer që të gjithë të shijojnë bukurinë e sezonit # Krishtlindjeve!’, ka shkruar Melania Trump/gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë