Loading…

Si po festohet sot në familjen Haradinaj (Foto)

  • 27/04/2017 | 15:13

Si po festohet sot në familjen Haradinaj (Foto)

Familja e Ramush Haradinajt sot ka një arsye të fortë për të festuar. Vendimi i Francës për lirimin e ish-kryeministrit të Kosovës padyshim që i ka gëzuar tej mase familjarët, por edhe përkrahësit e Haradinajt e edhe të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës.


Bashkëshortja e tij, Anita Haradinaj ka publikuar fotografi me djalin e tyre dhe e ka shoqëruar me mbishkrimin “Në festë bashkë me Kosovën”.

Poashtu edhe kunata e të parit të AAK’së ka publikuar fotografi ku shihen duke cakërruar gotat e birrës si shenjë gëzimi për lajmin që morën sot, shkruan gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë