Loading…

Si po fundoset LDK’ja

  • 25/03/2017 | 16:56

Si po fundoset LDK’ja

Ish-kandidati i LDK’së për deputet, Bajrush Morina, përmes një publikimi në rrjetin social Facebook ka folur për gjendjen në të cilën gjendet aktualisht Lidhja Demokratike e Kosovës.


Në rolin e gazetarit, Morina është parë shpesh si person që përkrah aktivitetin e LDK’së, kurse tash përmes një poezie ai ka kritikuar këtë parti.

Duke bashkëngjitur edhe fotografi të Presidentit Hashim Thaçi dhe Kryetarit të PDK’së, Kadri Veseli, Morina ka shkruar një poezi për LDK’në. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë