Loading…

Si rrallë herë: Adelina Ismaili feston Bajramin së bashku me babain e saj dhe gruan e tij

  • 31/07/2020 | 20:24

Si rrallë herë: Adelina Ismaili feston Bajramin së bashku me babain e saj dhe gruan e tij

Adelina Ismaili e festoi Kurban Bajramin bashkë me babanë e saj.


Adelina Ismaili ditën e sotme festoi pranë më të dashurve të saj, ndërsa nuk mungoi as babai, Rexhep Ismaili, shkruan lajmi.net.

Madje, ishte pikërisht babai i saj ai që publikoi disa fotografi, duke treguar se festoi pranë gruas, vajzave, e nipit.

“Për Bajram krejt bashkë”, ka shkruar ai sipër këtyre fotografive,  ku shihet se e gjithë familja po kalonin momente të bukura bashkë.

Të njëjtën fotografi e postoi edhe Adelina, ku shkruan “Me fat Bajramin!”.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë