Loading…

Si rrallë herë: Charlize Theron ndanë fotografitë me nënën dhe vajzat dhe ka një arsye

  • 28/01/2022 | 13:35

Si rrallë herë: Charlize Theron ndanë fotografitë me nënën dhe vajzat dhe ka një arsye

Charlize Theron ndau një fotografi të rrallë të vajzave Jackson 10 vjeçe dhe August 7 vjeç teksa festonte ditëlindjen e nënës së saj Gerda të enjten që lam pas, transmeton Gazeta Metro.


46 vjeçarja fituese e Oskarit ka postuar disa fotografi në profilin e saj në Instagram për të mbuluar ngjarjen.

“Sot është ditëlindja e mamasë sime. Doja ta ndaja me të gjithë ju, sepse kushdo që e njeh e di se sa e mrekullueshme është të qëndrosh në rrezet e diellit të saj”, ka shkruar Charlize krahas postimit.

“Ajo me të vërtetë është jeta. Ajo qesh më shumë se kushdo që kam takuar ndonjëherë”, shkroi tutje ajo.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Charlize Theron (@charlizeafrica)

Ndryshe, ajo është njëra ndër aktoret për të preferuara dhe më seksi të të gjitha kohrave./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë