Loading…

Si rrallëherë Mc Kresha fotografohet me bashkëshorten

  • 05/07/2022 | 17:17

Si rrallëherë Mc Kresha fotografohet me bashkëshorten

Ka disa vite prej kur është reperi kosovar, Mc Kresha ka kurorëzuar dashurinë e tij me Erzinën.


Por reperi jetën e tij personale e ka mbajtur tejet diskrete.

Ani pse i martuar, rrallë mund të gjendet foto e çiftit.

Por së fundmi në rrjet po qarkullon një foto e Mc Kreshës duke puthur bashkëshorten, nga festivali ku kanë qenë pjesëmarrës në Zvicër.

Nga dashuria e tyre kanë dy fëmijë, dhe reperi është tejet i kushtuar ndaj familjes.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë