Loading…

Si të fitoni banimin falas vetëm me një marifet të thjeshtë (Video)

  • 17/07/2017 | 13:11

Si të fitoni banimin falas vetëm me një marifet të thjeshtë (Video)

Rick Lax shpesh publikon xhirimet me bastet e tij, në të cilët në mënyrë delikate arrin t’i mashtrojë njerëzit me të cilët lidh baste, ndërsa ata nuk mund të zemërohen.


Në këtë rast Rick e mbushi enën me ujë në të cilën ishte topi i bilardos dhe shtoi biber në ujë, transmeton gazetametro.net.

I tha pronarit te i cili banonte që nëse e nxjerrë topin e bilardos ashtu që asnjë grimcë e biberit nuk do të mbetet në dorën e tij, nuk do të paguante qiranë.

Pronari në fillim nuk deshi, duke thënë se do të del budalla, por kureshtja mbizotëroi. E lidhën bastin, dhe më pas Rick e bëri “magjinë”, e leu dorën me sapun dhe kur e futi dorën në ujë, biberi në sipërfaqe u tërhoq. Dhe… pronari mbeti pa qira./gazetametro.net

Shikoni:

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë