Loading…

Si të ishte e zhveshur: Nives Celsius në kompletin e puthitur tregon ku ka gjetur ‘pushim për trup e për shpirt’

  • 09/06/2019 | 22:38

Si të ishte e zhveshur: Nives Celsius në kompletin e puthitur tregon ku ka gjetur ‘pushim për trup e për shpirt’

Nives Celsius (37) është seks bombë e vërtetë dhe vijat e saj të bujshme i pëlqejnë si meshkujt, ashtu edhe femrat. Kjo këngëtare e aktore, po edhe shkrimtare përditë ta ndalon frymën me postimet provokuese në Instagram, ndërsa fotografitë e saj jo rrallë përfshijnë edhe pamje nga trajnimet, për të cilat Nives është bërë e varur.

View this post on Instagram

Moj najdraži kutak u stanu, osobito nakon joge 🧀🥓🍳🥪 #njaminjami

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on

Por, ajo ka vendosur që t’i ndahet për pak rutinës dhe e ka kaluar ditën në natyrë. Që rastësisht të mos humbë dhe të shkrihet me ambientin, ka veshur një komplet sportiv të kuq të ndezur dhe është shquuar në gjelbërimin i cili e rrethon.

View this post on Instagram

Imala je lijepu rupicu na bradi ( u ovom slučaju prištić) 🙈 ali uz tu savršeno ljetnu, mint boju, tko to primjećuje. 😊 @brazilfit_hrvatska #samoprirodno #nomakeupday

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on

“Kam gjetur si gjithmonë, në pyll, pushim për shpirtin e për trupin”, ka thënë ajo, ndërsa fansat e kanë vërshuar me komplimente.

/gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë