Loading…

Si të mbështillni një dhuratë për 12 sekonda? (Video)

  • 06/12/2016 | 17:58

Si të mbështillni një dhuratë për 12 sekonda? (Video)

Një punëtor në shtëpinë e mallërave të quajtur “Takashimaya” në shtetin e Japonisë është bërë hit në internet ngase ai mbështjelli një dhuratë për vetëm 12 sekonda.

E çuditshme është se nuk mundeni aq thjeshtë të mbështillni një dhuratë të tillë.

Një kanal në youtube i quajtur “Beat The Bush”, ka analizuar detajisht metodat e mbështjelljes.

Mësoni si ta bëni edhe ju:

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë