Loading…

Si t’i palosni rrobat për pak sekonda? (Video)

  • 03/01/2017 | 22:57

Si t’i palosni rrobat për pak sekonda? (Video)

A keni mbetur ndonjëherë duke e kërkuar bluzën në dollapin e thellë, ose a e keni gjetur atë, por kur keni provuar ta merrni atë nën teshat tjera, të gjitha bluzat tjera i keni katandisur dhe keni krijuar një rrëmujë të tërë?


BrightSide ka zbuluar një teknikë brilante që procesin e palosjes së bluzave e bën shumë më të lehtë dhe interesant.

Me këtë mënyrë të palosjes ju do të keni mundësi ta gjeni bluzën brenda pak sekondave, si dhe mund t’’i palosni ato në çfarëdo dollapi që dëshironi.

Më poshtë e keni procesin përmes fotografive se si bëhet palosja e bluzave me këtë teknikë, ndërsa në fund e gjeni videon se si ta përgatitni mjetin ndihmës.

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë