Loading…

Si t’i thani rrobat më shpejt në dimër?

  • 23/01/2022 | 22:19

Si t’i thani rrobat më shpejt në dimër?

Nëse ka diçka që nuk na pëlqen gjatë dimrit, është afati kohor i tharjes së rrobave.


Rrobat që mund të thahen brenda ditës në verë, ndonjëherë edhe për disa orë, thahen për ditë të tëra në dimër. Megjithatë, një përdoruese TikToku ka ndarë një truk të thjeshtë që thjeshton këtë problem.

Ajo ka postuar një video në profilin e saj, në të cilën ka treguar se çfarë po bën.

“Të gjithë urrejnë të presin që rrobat e tyre të thahen në tel. A kam të drejtë? Ja një truk i vogël për t’i bërë ato rroba të thahen më shpejt. Vendosni rrobat pranë kaldajeve dhe mbulojini me një çarçaf”, thotë ajo në video.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë