Loading…

Sigurimi i Trump nuk kishte dorë të rreme (Video)

  • 25/01/2017 | 23:48

Sigurimi i Trump nuk kishte dorë të rreme (Video)

Sigurimi i Donald Trump nuk e ka pasur dorën falso siç u pretendua këto ditë në media, duke aluduar se ajo ishte armë.


Kjo video ku shihet ai duke e lëvizur gishtin e madh të dorës na bën që të besojmë se me të vërtetë ai nuk kishte dorë falso apo edhe mitraloz të fshehur, transmeton gazetametro.net.

nintchdbpict000296999501

Sigurimi i  Trump është filmuar duke ecur me çiftin drejt Shtëpisë së Bardhë dhe në rrjetet sociale është përhapur lajmi që ai ka të vënë një dorë falso, në fakt armë për shkak të sigurisë se në rast se sulmohet presidenti Donald Trump, ai të jetë gati për kundërsulm.

Por ajo që shihet edhe nga foto më poshtë, ai vërehet se lëvizë lirshëm duart, duke e mbajtur edhe pallton e tij. /gazetametro.net

3c56ec4800000578-4155480-image-m-2_1485354165224

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë