Loading…

Simbolikë beogradase: Dikush po qëllon nga rruga “Sarajeva”

  • 16/05/2019 | 11:50

Simbolikë beogradase: Dikush po qëllon nga rruga “Sarajeva”

Një person i panjohur tash e dy ditë po qëllon mbi kalimtarët në rrugë “Sarajeva” në Beograd, transmeton Gazeta Metro.


Fjala është për pushkë ajrore, me të cilën, siç shkruan e përditshmja “Blic”, dikush ka qëlluar dje dhe sot dhe është njoftuar policia.

Tash për tash nuk ka më shumë informata dhe thuhet se policia po e kërkon sulmuesin.

Është interesante se një gazetë nga BeH-ja në këtë ka gjetur një simbolikë, prandaj edhe lajmit i ka vënë tiullin si ky në krye të tekstit./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë