Loading…

‘Sin Boy ka humbur shumë’: Rina Balaj vjen me foto mahnitëse nga Afrika

  • 30/09/2022 | 12:00

‘Sin Boy ka humbur shumë’: Rina Balaj vjen me foto mahnitëse nga Afrika

Këngëtarja nga Istogu, Rina Balaj, këtë kohë ka qenë një nga emrat më të përfolur në showbizin shqiptar.


Kjo për shkak të ndarjes nga partneri i saj, reperi Sin Boy, me të cilin ka qenë në lidhje për shumë vite.

Ndërkohë që është duke i shijuar pushimet në Afrikë, Rina ka qenë aktive në publikimin e fotografive në profilet e saja në rrjetet sociale.

Edhe në imazhet e reja në plan të parë kanë qenë hiret e bukuroshes.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë