Loading…

Sinan Hoxha po bëhet baba për herë të dytë: Këngëtari tregon të vërtetën

  • 28/09/2020 | 18:13

Sinan Hoxha po bëhet baba për herë të dytë: Këngëtari tregon të vërtetën

Ka disa ditë që në mediat shqiptare ka qarkulluar lajmi se këngëtari Sinan Hoxha dhe partnerja e tij, Andrra Destani, po bëhen prindër për herë të dytë.


Çifti, të cilët kanë vetëm një djalë, së fundmi kanë reaguar për lajmin që ka bërë bujë gjithandej.

Ka qenë vet artisti shqiptar, ai i cili ka mohuar llafet duke thënë se kjo gjë nuk është e vërtetë.

Përmes një postimi të ndarë në InstaStory, Hoxha tregon të vërtetën në lidhje me këtë.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë