Loading…

Sinan Vllasalihu publikon këngën e re: Kësaj here thotë ‘Jemi nda’

  • 30/06/2020 | 17:09

Sinan Vllasalihu publikon këngën e re: Kësaj here thotë ‘Jemi nda’

Sinan Vllasaliu sapo ka publikuar këngën e re.


Sinan Vllasaliu ka publikuar këngën e tij më të re “Jemi nda”, të cilës ia ka bashkëngjitur edhe videoklipin, shkruan lajmi.net.

Për tekstin dhe muzikën e këtij projekti u kujdes Ilir Berani, orkestrimin e bëri Miti Geci, ndërsa producent i këngës është Emra Com.

Për anën vizuale të kësaj kënge u kujdes BUG Production, ndërsa balada e tij ka për temë ndarjen.

Më poshtë mund ta dëgjoni projektin e ri muzikor nga Sinan Vllasaliu me titull “Jemi nda”.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë