Loading…
Sinani tradhton Andrrën? Flet bashkëshortja e këngëtarit
  • 08/07/2018 | 13:20

Sinani tradhton Andrrën? Flet bashkëshortja e këngëtarit

Ajo gjithmonë e ka shprehur dashurinë e madhe që ka për bashkëshortin e saj Sinanin, por në një çift si ky, këngëtari mban vendin e parë si një bashkëshort romantik.


E pyetur se çfarë do të bënte nëse Sinani e tradhëtonte dhe nëse behët xheloze për të, Andrra tha se i beson verbërisht:

“Asnjëherë, e besoj me symbyllur. As nuk e mendoj ndonjëherë se do të më tradhëtojë”, ka thënë ajo.

Sa u përket plameve për të rritur familjen pas lindjes së djalit Ansi, Andrra tha se është gati, por Sinani jo.

“Ansi është i llastuar, të rritet dhe pak, unë jam gati por Sinani jo”.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë