Loading…

Sindikalisti Sefaj-Rifat Latifit: Merri me vete Arbërien, Donikën e Kontabilistin

  • 06/10/2022 | 18:26

Sindikalisti Sefaj-Rifat Latifit: Merri me vete Arbërien, Donikën e Kontabilistin

Ali Sefaj nga Këshilli Grevist ka reaguar ndaj dorëheqjes së ministrit të Shëndetësisë, Rifat Latifi.


Ai ka ironizuar me Latifin, duke shkruar “kthehu se kemi ba hajgare”.

“Ose merri me vete Arbërien, Donikën e Kontabilistin”, ka shkruar Sefaj.

“Rifat kthehu se kemi ba hajgare. Ose merri me veti Arberien, Doniken dhe Kontabilistin!”, ka shkruar ai.

Postimi i plotë:

Rifat kthehu se kemi ba hajgare. Ose merri me veti Arberien, Doniken dhe Kontabilistin!

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë