Loading…

‘Single mom’ dhe gjithmonë seksi: Të pasmet e Nora Istrefit duken më bombastike se kurrë në këtë veshje

  • 09/06/2021 | 21:47

‘Single mom’ dhe gjithmonë seksi: Të pasmet e Nora Istrefit duken më bombastike se kurrë në këtë veshje

Këngëtarja, Nora Istrefi ka kohë që nuk ka publikuar projekt të ri muzikorë, mirëpo mundohet të mbajë afër publikun me postime të fotografive në të cilat ajo shfaqet super seksi, shkruan Gazeta Metro.


Kështu ka ardh edhe së fundmi me disa poza përvëluese në të cilat trupi i saj duket për t’u marrë lakmi.

E veshur me fustanë të barkë, i doli në pah çdo linjë dhe sidomos të pasmet e saja super bombastike.

Ndryshe, Nora ka kohë që është ‘single mom’ dhe asnjëherë nuk ka pasur ndonjë lidhje publike./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë