Loading…

Sipas asaj që Fifi pa në ëndërr: Ja kush do të dal nga shtëpia të premtën

  • 11/11/2021 | 12:28

Sipas asaj që Fifi pa në ëndërr: Ja kush do të dal nga shtëpia të premtën

Fifi mbetet një nga personazhet më në epiqendër të vëmendjes në BBV.


BB VIP – Ishte duke biseduar në dhomën e ndjenjës me Arjolën dhe Monikën, kur Fifi vendosi që të tregonte një ëndërr që kishte parë në mëngjes.

Këngëtarja shprehet se ka parë në ëndërr se kush do të eliminohet të premten. Ishte pikërisht Monika, dhe nuk ngurroi që t’ia tregonte emrin.

Pjesë nga biseda:

Fifi: Kam parë ëndërr sikur më tha ‘Vëllai i Madh’, mos u shqetëso po Monika do dali

Monika: Do dal

Arjola: Do jetë e kundërta

Monika: Si të dalin ëndrrat ty?

Fifi: Mua deri tani ëndrrat më kanë dalë

Monika: Do ta takoj “Vëllain e Madh, do pimë kafe, ju do rrini këtu, unë do pi kafe me “Vëllain e Madh”.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë