Loading…

Sipas një studimi, e diela është dita e seksit

  • 14/08/2022 | 12:12

Sipas një studimi, e diela është dita e seksit

E diela sipas një studimi është ditë e eksitimit.


Sipas rezultateve në Mbretërinë e Bashkuar, mëngjesi i së dielës ishte më i zakonshmi kur njerëzit kishin bërë seks.

Sipas sondazhit, e hëna e marta dhe e mërkura dolën si ditët në të cilat njerëzit bëjnë më së paku seks, Gq-magazine, transmeton Klankosova.tv.

Një 25 vjeçar tha se gjatë së dielës është i freksët dhe ndihet më mirë për të bërë seks.

“Jam i freskët nga fundjava. Seksi i bën të hënat e mia më të bukura”, u shpreh ai.

Ndërkaq një 33 vjeçar e konsideroj të martën ditën më të keqe bërë të bërë seks.

“Unë mendoj se e marta është dita më e keqe e javës nëse punon nga e hëna në të premte, kështu që unë zakonisht dua të bëj seks të dielën për ta përmirësuar atë”, është shprehur ai.

Sipas studimit, seksi i së dielës është atje për të vërtetuar se pos punës, ka edhe kënaqësi në jetën tuaj dhe do ta bëjë javën më të këndshme.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë