Loading…
Situatë e paparë: Portieri ishte mposhtur, topi po shkonte në gol, por…
  • 20/01/2019 | 23:53

Situatë e paparë: Portieri ishte mposhtur, topi po shkonte në gol, por…

Në një fushë futbolli ka ndodhur një situatë e pabesueshme. Të gjithë po e shihnin topin në gol, por…, transmeton Gazeta Metro.


Situatë jo aq e rëndomtë në një fushë futbolli. Penallti për njërin ekip. Ekzekutuesi e vendos topin, portieri qëndron në vijë, gjithçka është gati.

Referi jep shenjë, mbrojtësi i portës hidhet në anë të gabuar, topi shkon në pjesën e pambrojtur, por atëherë shfaqet shpëtimtari – një qen!

Penalltia është mbrojtur, njeri i cili e ka zhiruar tërë këtë shpërthen në gaz, deri sa qënushi ka ikur menjëherë.

Shikojeni si duket:

/gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë