Loading…

‘S’jam dakord, edhe Shqipëria i ndihmoi Kosovës’: Fansi i lë komentin epik Ilda Bejlerit

  • 02/12/2019 | 18:43

‘S’jam dakord, edhe Shqipëria i ndihmoi Kosovës’: Fansi i lë komentin epik Ilda Bejlerit

lda Bejleri u komentua gjatë këtyre ditëve për deklaratën e saj në lidhje me ndihmën që po  bëjnë kosovarët për Shqipërinë, transmeton Gazeta Metro.


Por ajo nëpërmjet disa postimeve në Instagram ka dashur që publikisht t’i falënderoj të gjithë ata që po japin kontributin e tyre për Shqipërinë dhe nuk ka harruar ta përmend Kosovën e ky fakt i ka lënë përshtypje dikujt prej ndjekësve i cili edhe e ka uruar që të martohet në Kosovë.

‘Je një nga pak ato që ke përmend sod kosovën për bujarinë uroj t’martohesh në ks’, ka qënë njëri nga shkrimet.

Dhe sigurisht nuk ka munguar edhe përgjigja e Ildës e cila duket se nuk e ka problem në cilin vend martohet vetëm se burri i saj të jetë shqiptar./gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë