Loading…
Sjellja prekëse e qenit me fëmijën që ka Sindromën Down
  • 06/07/2018 | 15:30

Sjellja prekëse e qenit me fëmijën që ka Sindromën Down

Nuk thuhet kot që qeni është miku më i mirë dhe më besnik i njeriut.


Kjo si duket vërtetohet edhe me sjelljen e qenit me vogëlushin me Sindromën Down, transmeton gazetametro.net

Çfarë bën ky qen për vogëlushin me sindromin ‘Down’ tregon pse qeni është miku më i mirë i njeriut…Shpërndaje nëse pajtohesh ❤️️

Posted by Gazeta Express on Monday, 16 October 2017

 

Vogëlushti pesë vjeçar me këtë sindromë nuk i pëlqen t’i afrohet askush, por gjithçka ndryshon kur i afrohet qeni i fqinjve. /gazetametro.net

Më të fundit
...
  • 20/05/2019 | 23:38
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë