S’ka ndeshje në ‘Fadil Vokrri’: Përplasje mes Prishtinës dhe FFK’së, klubi nuk pranon vendimin

Sot u raportua se Federata e Futbollit të Kosovës (FFK) pas rekomandimeve nga eksperti i UEFA’s, Neil Rodgers ka marrë vendim se në muajin tetor stadiumi ‘Fadil Vokrri’ do të përdoret vetëm për ndeshjet si vendas të Kombëtares së Kosovës U-17. Ndërkaq, Gazeta Metro më pas kuptoi se në ‘Fadil Vokrri’ mund të luajë edhe … Vazhdoni me leximin e S’ka ndeshje në ‘Fadil Vokrri’: Përplasje mes Prishtinës dhe FFK’së, klubi nuk pranon vendimin