Loading…

Skandal: “Çfarë kali je…”, këshilltarja mëson të “kalëron” mbi shpinën e kryetarit të komunës

  • 27/09/2021 | 15:18

Skandal: “Çfarë kali je…”, këshilltarja mëson të “kalëron” mbi shpinën e kryetarit të komunës

“Çfarë kali je …”, thotë vajza dhe të dy qeshin.


Një video po përhapet në rrjetet sociale, ku shfaqet një vajzë në zyrë e ulur në anën e pasme të kryetarit të bashkisë së Banja Lukës, Drasko Stanivukoviq, ndërsa ai i mëson asaj si të ngasë një kalë.

Bëhet fjalë për Olga Babiq, një punonjëse e Administratës së Qytetit, raporton “Indeks”, e cila thuhet se është dora e tij e djathtë.

“Ti e drejton shpinën dhe më merr jakën, sikur frenat të ishin nga një kalë …”, thotë Stanivukoviq, ndërsa vajza e ulur në kurriz bërtet “ojha”. Ai pastaj i jep asaj udhëzime se si të drejtojë kalin, cilën këmbë, ku dhe si të godasë, duke simuluar hipur. Pas kësaj, vajza bie në krahët e kryebashkiakut.

“Çfarë kali je …”, thotë vajza dhe të dy qeshin.

Mediat në BiH raportojnë lajmet në lidhje me videon, duke e quajtur atë skandaloze.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë