Loading…
Skandal në Austri: Tifozi e ka goditur me shishe në kokë referin! Gjaku ka rrjedhur në të gjitha anët |VIDEO
  • 09/08/2018 | 23:45

Skandal në Austri: Tifozi e ka goditur me shishe në kokë referin! Gjaku ka rrjedhur në të gjitha anët |VIDEO

Incidenti ndodhi gjatë ndeshes kualifikuese për Europa League në mes Sturm dhe AEK Larnaca.


Tifozi i pakënaqur me shishe ka goditur në kokë referin ndihmës Fredrik Klyve.

Gjaku kishte rrjedhur nga koka e tij në të gjithë anët, transmeton gazetametro.net

Referit të lënduar menjëherë iu është dhënë ndihma mjekësore.

AEK në Graz fitoi 2 me 0./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë