Loading…

Skandal në dasmë: Çiftin kosovar e lëshon lifti, po tentonin t’i befasonin dasmorët (Video)

  • 11/08/2017 | 16:10

Skandal në dasmë: Çiftin kosovar e lëshon lifti, po tentonin t’i befasonin dasmorët (Video)

Do të ishte dita më e lumtur e tyre. Por e tillë do të ishte vetëm nëse do të shkonte gjithçka sipas parashikimeve të çiftit.


Çiftit nga Malisheva, dita e dasmës dhe kurorëzimit të dashurisë mund të ju shndërrohej në tragjedi, shkruan Kolona.info.

Derisa nusja dhe dhëndri po dilnin tek dasmorët, ata kishin zgjedhur, si zakon i përhershëm i restorantit, të ngjiteshin me një lift i cili ndodhej në mes të sallës. Por, në momentin kur ata dy kanë mbërritur lart, lifti është lëshuar me shpejtësi të madhe, dhe çifti kanë rënë poshtë.

Dhëndri është me lëndime shumë të vogla, ndërsa nusja ka thyer dorën.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë