Loading…

Skandal në ‘Oscar’ ngatërrojnë emrin e filmit fitues (Video)

  • 27/02/2017 | 08:40

Skandal në ‘Oscar’ ngatërrojnë emrin e filmit fitues (Video)

Me siguri që nata e magjishme e ceremonisë së ndarjeve të çmimeve Oscars do të mbahet mend gjatë nga mënyra se si u mbyll. 

Gabimisht u emëruan si fitues të çmimit në fillim muzikali “La La Land”, por e gjithë kjo ishte një ngatërresë e madhe si pasojë e ndërrimit të zarfit, pasi fituesit e vërtetë të çmimit ishin “Moonlight”.

“Moonlight” tregon historinë prekëse të një djali të ri që ka vështirësi në gjetjen e vetës, e treguar në tre kapituj historia tregon jetën e djalit ndërsa ai provon ekstazinë, dhimbjen dhe bukurinë e të rënit në dashuri ndërkohë që përballet me seksualitetin e tij./gazetametro.net

https://www.youtube.com/watch?v=v3RLFhwzUgk

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë