Loading…

Skandali i seksit: Ja si prostituojnë në Itali djemtë nga Ballkani (Video)

  • 20/03/2017 | 15:22

Skandali i seksit: Ja si prostituojnë në Itali djemtë nga Ballkani (Video)

Emisioni investigativ “Le Iene” ka publikuar një skandal seksual. Fëmijë dhe minorenë nga 8 deri në 16 vjeç tregojnë se bëjnë seks me persona të ndryshëm, nga policië karabienerë deri tek gjykatës italianë dhe paguhen 20-deri në 30 euro.

Djemtë janë kryesisht nga Rumania por edhe nga Bosnja dhe tregojnë se I gjejnë klientët përreth stadiumit të Barit.

Tomi, vetëm 8 vjeç tregon në fshehtësi për ‘Le Iene’ se bën seks me burra, të cilët vijnë e marrin me makinë, ndërsa pranon se “gjithçka e bëj për para”.

Kur i pyesin se çfarë bëjnë me paratë që fitojnë ata thonë se shkojnë për të ngrënë, apo blejë di}ka për të vëshur. Dëshmitë janë të tmerrshme.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë