Loading…

Skandali i zyrtares së arrestuar serbe, dalin fotografitë që ia kishte dërguar një ministri

  • 19/10/2021 | 08:05

Skandali i zyrtares së arrestuar serbe, dalin fotografitë që ia kishte dërguar një ministri

Ish-sekretarja e Ministrisë së Brendshme të Serbisë, Diana Hrkaloviq, i kishte dërguar një  ministri, në atë kohë një prej politikanëve më të fuqishëm në Serbi, fotografitë e saj eksplicite, të bëra kryesisht në zyrën ku ajo 


Në fotografi, Dijana Hrkaloviq pozon me të brendshme  në dantella, shkruan  mediumi Objektiv, transmeton Reporteri.net.

Dyshohet se Hrkaloviq dha urdhrin për likuidimin e avokatit Dragoslav Misho Ognjanoviq, sepse ai pa këto fotografi që u bënë në ambientet e ministrisë.

Duhet kujtuar se ajo u arrestua të premten me dyshimin se kishte fshehur vrasjen e Vlastimir Millosheviqit.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]tametro.net
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë