Loading…

Skandali në Serbi: Ndeshjet luhen në fshehtësi larg publikut

  • 22/05/2020 | 08:39

Skandali në Serbi: Ndeshjet luhen në fshehtësi larg publikut

Skandal i madh në Serbi, klubet serbe nuk janë duke iu bindur rregillave në lidhje me protokollet për COVID-19.

Tani, klubet serbe kanë nisur legalisht stërvitje, por ato po zhvillojnë edhe ndeshje miqësore, pa respektuar udhëzimet.

Kjo është e çuditshme, megjithatë autoritetet shtetërore në Serbi po heshtin.

Sipas ‘Kurir.rs’, të gjitha klubet po zhvillojnë ndeshje pa leje.

Ndeshje miqësore po zhvillojnë edhe skuadrat e mëdha, por në mënyrë të fshehtë.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë