Loading…

Skandali për tradhëtin: Jordyn Woods dhe Tristan Thompson kapen bashkë në një lokal nate

  • 11/06/2019 | 18:43

Skandali për tradhëtin: Jordyn Woods dhe Tristan Thompson kapen bashkë në një lokal nate

Të premten që lamë pas ishte  fokusua në ditëlindjen e Anastasia (Stassie) Karanikolaou, shoqja e Kylie Jenner dhe Jordyn Woods, transmeton Gazeta Metro.


Ish-mikeshat ishin të ftuara, së bashku me ish-të dashurin e Khloe Kardashian, Tristan Thompson, i cili ishte arsyeja e zënkës së Kylie dhe Jordan. Tristan, i cili qëndroi pranë Drake, basketbollistit Jordan Clarkson kaloi pranë sektorit të Kylie dhe Kendall, por vetëm kjo e fundit e përshëndeti.

Burime për TMZ shtuan se Tristan dhe Jordyn nuk komunikuan gjatë mbrëmjes. Ky ishte takimi i parë i Kylie me Jordan pas skandalit të tradhtisë. Sipërmarrësja e firmës kozmetike kaloi gjithë mbrëmjen pranë Stassie dhe u mundua që të shmangte Jordan pasi në asnjë moment nuk u panë bashkë.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë