Loading…

Skandaloze, FFK i qet ‘kusht’ Paqaradës: Kërko falje për të qenë pjesë e kombëtares së Kosovës

  • 24/05/2022 | 10:45

Skandaloze, FFK i qet ‘kusht’ Paqaradës: Kërko falje për të qenë pjesë e kombëtares së Kosovës

Një kërkim falje do ta kthente Leart Paqaradën në grumbullim te Kosova.


Kanal10 mëson se Federata e Futbollit e Kosovës ka kërkuar nga Paraqada që ky i fundit të kërkoj falje publike për të qenë pjesë e ekipit kombëtar.

Një gjë e tillë është kërkuar qysh nga grumbullimi i kaluar.

Paqarada është larguar nga Kosova pas problemeve që kishte me ish-përzgjedhësin Bernard Challandes.

Ndeshja e fundit kur Paqarada ishte pjesë e Kosovës ishte ndeshja në udhëtim me Spanjën.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë