Loading…

Ndodhë edhe kjo: Ministria e Tregtisë i jep leje Burdushit ta ushtrojë funksionin si ‘mjek popullor’

  • 20/03/2019 | 17:44

Ndodhë edhe kjo: Ministria e Tregtisë i jep leje Burdushit ta ushtrojë funksionin si ‘mjek popullor’

Hysri Peqani i njohur për publikun e gjerë si ‘Burdushi’ më në fund ka regjistruar biznesin e tij që për një kohë të gjatë e ushtroi jashtëligjshëm, transmeton Gazeta Metro.


Këtë lajm e ka bërë të ditur vetë ai në profilin zyrtar në Facebook. ‘Burushi shpirtëror’ quhet zyra që në përshkrim të regjistrimit thuhet se ofron shërbime shëndetësore, kulturore dhe shërbime tjera sociale.

“Hajde urime me kod të ri dhe dizajn të ri”, ka shkruar Burdushi në mbishkrimin e fotografive që tregojnë për regjistrimin e biznesit të tij. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë