Loading…
Skandaloze: Moderatori e puthi të ftuaren në gjoks, reagimi i saj i befasoi të gjithë
  • 18/02/2019 | 22:46

Skandaloze: Moderatori e puthi të ftuaren në gjoks, reagimi i saj i befasoi të gjithë

Shikuesit e televizionit francez kanë ngelur të shtangur nga një skenë e zhvilluar në transmetim të drejtpërdrejtë, transmeton Gazeta  Metro.


Aksidenti, i cilësuar edhe si abuzim seksual nga opinioni publik, është bërë viral në internet.

Teksa prezantuesi po tentonte të thyente një rekord duke qëndruar në transmetim të drejtpërdrejt për 35 orë, në një moment ka qenë e ftuar një grua e quajtur, Soraya.

Ajo mori pjesë në një skeç në emision, i cili ishte imitim i incidentit të tmerrshëm të plaçkitjes së Kim Kardashianit në një hotel në Paris.

Prezantuesi, më pas insiston se Soraya duhet t’i japë atij një të puthur, sepse e kishte shpëtuar. Ajo pranon dhe bën gati faqen për ta lejuar atë ta puthë, por prezantuesi zgjedh gjoksin në vend të faqes./gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë