Loading…

Skandaloze: Prostitucion e rrahje, shpërthen në akuza 25 vjeçari kundër Kikës

  • 05/02/2021 | 17:22

Skandaloze: Prostitucion e rrahje, shpërthen në akuza 25 vjeçari kundër Kikës

Qëndrim Pllana, që është bërë i njohur nga reality show “Its my love” ka zgjedhur që heshtjen e tij ta thyejë duke folur për një rast që pretendon se i ka ndodhur. Ai është shfaqur në redaksinë e T7 në gjendje të rënduar.


Protagonisti që shkoi ta gjejë fatin në një emision, aty nuk e ka gjetur atë për të cilën shkoi, por është përballur me keqtrajtime të ndryshme.

Vizita në Shqipëri që 25 vjeçarit i doli më ndryshe se që e kishte menduar i solli edhe disa probleme shëndetësore. Këto pretendon se i ka marrë nga lëndimet që ia kanë bërë protagonistët e programit.

Në këtë rrëfim, ai akuzon Kreshnik Husajn, i njohur si Kika, për tentim dhunimi seksual dhe dhunë fizike të ushtruar ndaj tij.

Për këto akuza ka folur edhe vetë Kika.

Për më shumë, ndiqeni videon e plotë më poshtë:

https://youtu.be/fcoQ9aVaZXg

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë