Loading…

Skandaloze, Ramabaja flet me zë të vogël: Xhavit Haliti është i mirë me e çu në Hagë

  • 01/12/2021 | 00:01

Skandaloze, Ramabaja flet me zë të vogël: Xhavit Haliti është i mirë me e çu në Hagë

Sadri Rambaja është dëgjuar në debatin e T7 duke thënë për deputetin e Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Xhavit Haliti, se është i mirë me çu në Hagë.


Gjersa analisti Blerim Latifi po komentonte afërsinë e Haki Abazit nga LVV-ja me atë të PDK-së, Xhavit Halitin, Ramabaja duke iu përgjigjur Valon Sylës dëgjohet me zë të ulët duke thënë se Haliti është i mirë me çu në Hagë, përcjell Demokracia.com

”I mirë me çu n’Hagë”, thotë Ramabaja.

Rambaja njihet si kundërshtues i madh i PDK’së dhe simpatizues i VV’së.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë