Loading…

Skandaloze: Serbia e shfaq hartën e Kosovës në flamurin e vet, pas humbjen nga Brazili

  • 25/11/2022 | 08:08

Skandaloze: Serbia e shfaq hartën e Kosovës në flamurin e vet, pas humbjen nga Brazili

Tifozët e Serbisë kanë bërë një skandal duke e shfaqur hartën e Kosovës në flamurin serb.


Flamuri i njëjtë është pare në dhomat e zhveshjes së kësaj kombëtare.

Në fotografinë e cila është bërë virale në internet, në këtë flamur shihet një mbishkrim “Nuk ka dorëzim”.

E ky reprezentacion është mposhtur nga Brazili me rezultat 2:0, me golat e Richarlison.

Serbia përpos me rezultat, është shkërrmoqur nga Brazili edhe me lojë.

“Selecao” ka dominuar thuajse në krejt ndeshjen.

Rekomandime
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë