Loading…

Skandaloze: Zogjtë ‘pushtojnë’ marketin e njohur në Kosovë

  • 26/10/2019 | 16:35

Skandaloze: Zogjtë ‘pushtojnë’ marketin e njohur në Kosovë

Pamje jo të zakonshme për një market, janë parë sot në një të tillë në Prishtinë. Aty zogjtë kanë ‘pushtuar’, dyshemenë e objektit shkruan Gazeta Metro.


Në supermarketin ‘Interex’ gjatë ditës së sotme janë parë zogjë.

Në disa pamje të siguruara nga redaksia jonë, shihet se zogjtë e kanë ‘pushtuar’ këtë supermarket.

Kujtojmë se kohëve të fundit, në disa prej marketeve më të mëdha në Kosovë po shënohen probleme të mëdha, ndërsa kjo më zogjë është vetëm rasti i fundit./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë