Loading…

S’kanë fund dramat për Icardin e Wanda Naran

  • 23/09/2022 | 11:15

S’kanë fund dramat për Icardin e Wanda Naran

Një nga çiftet më të përfolura të botës së sportit dhe shou-bizit, futbollisti Icardi dhe Wanda Nara, nuk po gjejnë qetësi as në Turqi.


Dyshja nuk kanë arritur dot një marrëveshje as pas shpërnguljes në Turqi, duke u ndarë në dysh sa i përket qytetit të banimit.

Teksa Icardi është i angazhuar me lojërat e ekipit të tij, Galatasaray, Wanda nuk dëshiron që të lëjë Stambollin për të.

Ajo ka njoftuar se ka lënë Icardin, teksa katër fëmijët e saj kanë nisur shkollën në Stamboll.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë