Loading…

Skena seksi në skenë: ‘Xhbanja’ tregon si u eksituan meshkujt

  • 11/07/2019 | 18:44

Skena seksi në skenë: ‘Xhbanja’ tregon si u eksituan meshkujt

Aktrorja Arjola Demiri e cila për publikun u bë e njohur me rolin e ‘Xhbanës’, u vu në qendër të mediave rozë, dhe arsyeja e kësaj ishte një skenë gjatë një shfaqje që kishte punuar së fundmi, transmeton Gazeta Metro.


Bëhet fjalë për skenën e masturbimit në shfaqjen “Dashuritë e Virgjëreshës Madalenë”, me personazhin e Madalenës.

Së fundmi Arjola Demiri ishte e ftuar në emisionin “Opinion” ku foli lidhur me këtë veprim që u komentua shumë në rrjet.

“Unë në monodramën e fundit që kisha, meshkujt e kishin më shumë mendjen që u eksituan se sa e shijuan ose morën mesazhin që përcillej…Në fakt nuk është se kam bërë ndonjë gjë që ndonjë aktor më parë s’e ka bërë…Jam munduar të mos e ekzagjeroj, të mos bëj gjëra vulgare, por që të jenë estetikisht të pranueshme për të gjithë. Meshkujt ndiheshin të eksituar”, ka thënë aktorja.

Edhe pse disa e cilësuat atë si një aktore që po thyen tabu, kjo nuk mund të thuhet edhe si e saktë, pasi që profesioni i aktorit është prezent që shumë vite, dhe ka pasur aktore e aktrore që kanë bërë skena të tilla, sepse profesionalizmi është mbi të gjitha./gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë